sâmbătă, 16 aprilie 2016

Angajam 3 ingineri textilisti

,,INVICTUS''-companie privata de productie uniforme militare

Candidatul ideal

Cerinte:
  • cunostinte avansate de operare Microsoft Office;
  • studii superioare terminate (de preferinta in industria textila);
  • cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu;
  • persoana, perseverenta, responsabila, punctuala, cu capacitatea de a stabili prioritati, orientata spre rezultate.
Descrierea jobului

Angajam :
  • 1 inginer textilist cu experienta;
  • 2 ingineri textilisti - entry level - pentru departamentele: Productie, Proiectare, Asigurarea Calitatii.
Se asigura:
  • cazare in apartament cu toate facilitatile gratuite: internet, energie electrica, caldura;
  • transport si o masa calda;
  • pachet salarial motivant;
  • schema de pregatire profesionala;
  • baza tehnico-materiala de ultima generatie;
  • mediu de lucru de nivel superior.
Descrierea companiei

Cu o experienta de peste 20 de ani in domeniul confectiilor textile, compania noastra este in prezent unul dintre principalii furnizori de echipament militar pentru organismele guvernamentale din Romania: Armata, Jandarmerie, Pompieri.